Zapraszam jutro na nabożeństwo dziękczynne i przebłagalne na zakończenie roku cywilnego, z hymnem Ciebie Boga wysławiamy, o godzinie 17.30.

Po nabożeństwie wieczorna Msza św. za Ofiarodawców, Darczyńców, Pracowników, tych wszystkich, którzy wspierają i pracują na rzecz naszej Parafii i Kościoła.

We wtorek Msze św. o 10.00 i 12.30 i 15.00. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

W środę Msze św. Różaniec o 17.30.

Pierwszy czwartek miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź i Adoracja od godziny 17.00.

Pierwsza sobota – Msza św. o godzinie 8.00 i po Adoracji ok. 10.00 odwiedziny chorych.

Niedziela 6 stycznia przypada Objawienie Pańskie. Orszak Trzech Króli wyruszy po Mszy św. z kościoła na plac pod Świetlicę Wiejską. Zapraszam bardzo serdecznie! Mamy trzy kolory koron: czerwone, zielone i niebieskie.

Trwają zapisy na dwutygodniową pielgrzymkę do Włoch – wyjeżdżamy 14 lipca 2019 roku.

Gazetka parafialna zawiera podsumowanie roku 2018.

Kalendarze po 25 PLN + 5 PLN jak kto może!