Dzisiaj wspomnienie świętych: Szymona i Judy Tadeusza – patrona i pośrednika w sprawach beznadziejnych.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na Pakistan.

W tygodniu spotkania bez zmian.

W poniedziałek odbędzie się w szkole Bal Świętych.

Zaczynamy już o 11.00. Dzieci i młodzież będą się przebierać od 10.45. Kto ma czas, zapraszam na wspólne śpiewanie.

W kościele zapraszam na Bal Świętych w środę, tak, jak wspominałem wcześniej. Różaniec 17.30, Nowenna, Msza św., Adoracja, modlitwy za zmarłych i spotkanie w Domu Aniołów. Zapraszam młodzież przygotowującą się do Bierzmowania, jak również pozostałych młodych ludzi z naszej parafii, w szczególności tych, którzy byli bierzmowani w czerwcu.

W tym tygodniu 1 listopada mamy uroczystość Wszystkich Świętych.

To nie jest dzień zmarłych, lecz święto Wszystkich Świętych w niebie. Zapraszam na Różaniec o godzinie 9.30. Po Mszy św. o godzinie 10.00 będę modlił się na cmentarzu i święcił groby.

W tym dniu nie będzie wypominek. Wypominki zaczniemy 2 listopada w dzień Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych – tzw. Zaduszki. W Dzień Zaduszny będą trzy Msze św. Modlitwy pierwszopiątkowe pozostawiam do indywidulanego pobożnego odmówienia. Spowiedź święta przed każdą Mszą świętą. Różaniec za zmarłych o godzinie 16.30. Proszę o składanie wypominek i intencji na Msze święte zbiorowe. Stosowne kartki leżą w wejściu do kościoła.