Dziękuję za wspólne pielgrzymowanie, bycie na koncercie, za wspólne modlitwy i obecność na Różańcu.

W poniedziałek wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszam na Mszę św. i Różaniec o 17.30.

W tygodniu spotkania bez zmian.

29 października odbędzie się Bal Świętych w szkole, o godzinie 11.45. Tym razem pod tytułem „Przypowieści Pana Jezusa”.

W parafii zorganizujemy Bal Świętych w środę 31 października.

Różaniec za zmarłych poprowadzimy o 17.30. Nowenna. Msza św. zakończona Adoracją i modlitwami do Pana Jezusa za zmarłych oraz modlitwa za nas, aby zerwać węzły złego z przeszłości.  Wtedy w Domu Aniołów odbędzie się spotkanie – młodzież ma upiec ciasto dyniowe, dorosłych poproszę o ugotowanie zupy dyniowej.

Proszę o składanie wypominek i intencji na Msze święte zbiorowe. Stosowne kartki leżą w wejściu do kościoła.

Proszę o uporządkowanie cmentarza, grobów własnych bliskich.

Proszę o segregację śmieci.