Niestety, nie nakręciliśmy filmu, czekamy na stabilizację pogody. Będę informował w szkole, kiedy będziemy przygotowywać film.

Od poniedziałku przez cały miesiąc będziemy odprawiali Różaniec Święty 30 min. przed Mszą świętą w dzień powszedni, z wyjątkiem piątku, gdyż Msza święta jest o 17.00, a Różaniec będzie po Mszy św.

W przyszłą niedzielę Różaniec po Mszy świętej o godz. 8.00.

Proszę aby dzieci i młodzież nosiła różańce do szkoły, odmawiamy na początku lekcji jedną dziesiątkę Różańca

Proszę o sprawdzenie listy wyjeżdzających do Jabłonowa, są jeszcze wolne miejsca, jedzie 50 osobowy autobus i 17 osobowy bus. Kto jeszcze chętny- zapraszam. Koszt wyjazdu 60 zł.

Jest możliwość wyjazdu na koncert na „Nieszpory Ludźmierskie” do Torunia, koszt wyjazdu 25 zł. (za PZU i autobus). Wyjazd w niedzielę 14 października o godzinie 13.00, powrót ok. 21.00. W poniedziałek umieszczam wiadomość dla osób z Tucholi, Bysławia, Świecia. Nie chciałbym, aby miejsca na ten koncert

przepadły.

W poniedziałek i wtorek spotkania wspólnot modlitewnych w plebanii.

Środa – Nowenna.

W czwartek zapraszam młodzież do Nieba o godzinie 16.00 – ci, co uczą się grać na gitarze, a o 17.00 przygotowujący się do bierzmowania.

W piątek Msza św. o godzinie 17.00.

W sobotę jestem na konferencji w Pelplinie. Po południu mamy zjazd pielgrzymów z Fatimy, którzy wezmą udział w Mszy św. i procesji ulicami Żalna. Zapraszam z lampionami, zniczami, które później ustawimy pod kapliczką na dworze.

Poproszę o spotkanie osobę, która ma rezerwację Mszy św. w niedzielę 11 listopada o godzinie 10.00.

Gazetka parafialna z ciekawym tytułem: „Z Lizbony do Legbąda 10.000 km”.

Za tydzień kolekta inwestycyjna. Tradycyjnie proszę Was bardzo serdecznie o ofiarność.

Za tydzień Dzień Papieski, będziemy zbierali przed kościołem ofiary do puszek na rzecz fundacji papieskiej.

Dzisiaj po południu, o godzinie 17.00, kto tylko może – spotykamy się w Chojnicach na koncercie zespołu Mocni w Duchu z okazji 25-lecia podniesienia chojnickiej Fary do godności Bazyliki Mniejszej.

O 16.49 przejeżdżali przez Żalno, serdecznie pozdrawiają i zapraszają na koncert.