Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie z rodzicami młodzieży, która przygotowuje się do bierzmowania.

Dziękuję za GPS-y. Młodzież bardzo dobrze oceniała rekolekcje, dziękuję za ich obecność.

Niestety, nie nakręciliśmy filmu, czekamy na stabilizację pogody. Będę informował w szkole, kiedy będziemy przygotowywać film.

Od poniedziałku przez cały miesiąc będziemy odprawiali Różaniec Święty 30 min. przed Mszą świętą w dzień powszedni, a w niedzielę o 9.30.

Proszę o sprawdzenie listy wyjeżdzających do Jabłonowa, gdyż mam wątpliwość, czy wszyscy są zapisani.

Jest możliwość wyjazdu na koncert na „Nieszpory Ludźmierskie” do Torunia, koszt za PZU i autobus. Wyjazd w niedzielę 14 października o godzinie 13.00, powrót ok. 21.00.

W poniedziałek i wtorek spotkania wspólnot modlitewnych w plebanii.

Środa – Nowenna.

W czwartek zapraszam młodzież do Nieba o godzinie 16.00 – ci, co uczą się grać na gitarze, a o 17.00 przygotowujący się do bierzmowania.

W czwartek Adoracja z racji Pierwszego Czwartku po Mszy św.

W piątek Spowiedź Święta i Adoracja od godziny 17.00. Dzieci odbywają Pierwsze Piątki Miesiąca.

W sobotę Msza św. o godzinie 8.00 i Adoracja.

Msza święta w intencji Róż Różańcowych o godzinie 11.30 w niedzielę 7 października, Różaniec Święty o godzinie 11.00.

Poproszę o spotkanie osobę, która ma rezerwację Mszy św. w niedzielę 11 listopada o godzinie 10.00.

Gazetka parafialna – odsłonięcie prawdy i moja ogromna wdzięczność!