Poniedziałek dniem modlitw za Polaków prześladowanych, zesłanych i pomordowanych na Wschodzie w rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę.

We wtorek wspomnienie Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona roku, w rocznicę śmierci 450 lat temu.

W poniedziałek i wtorek spotkania wspólnot modlitewnych w plebanii.

Środa – Nowenna.

Piątek – wspomnienie św. Mateusza.

W niedzielę wspomnienie św. Ojca Pio.

Dziękuję za obecność, modlitwę na Mszy św. i w czasie koronacji Figury Matki Bożej. Dziękuję za złożone ofiary na kwiaty.

Dziękuję za modlitwy i obecność na pogrzebie śp. Dariusza Urbanowskiego. Wieczny odpoczynek….

Chciałbym móc wiedzieć, kto jeszcze wyjeżdża do Jabłonowa 20 października. Biuro wycenia koszt autobusu, który zależy też od liczby chętnych pielgrzymów.

Nakręcamy film z dziećmi, które były przyjęte w tym roku, spotykamy się 24 września o godz. 13.30. Proszę o zgłoszenia, kto będzie chciał wziąć w nim udział. Film będzie o Różańcu.

Przygotowujemy jubileuszowy kalendarz z najpiękniejszymi zdjęciami z ostatnich lat z naszej parafii. Niedługo do nabycia.

Dnia 26 września zapraszam na spotkanie Radę Parafialną Duszpasterską i Ekonomiczną o godzinie 19.00.

W dniach 28 i 29 będą w naszej szkole rekolekcje dla młodzieży. GPS – y będą prowadzone przez grupę ewangelizacyjną z diecezji i są warunkiem rozpoczęcia przygotowania do bierzmowania. Rekolekcje są obowiązkowe.