Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Msza św. jutro o godzinie 8.00 i uroczyste rozpoczęcie roku w szkole o godzinie 9.00.

Podręczniki i ćwiczenia do religii zamówię w pierwszym tygodniu, po sprawdzeniu jakie jest zapotrzebowanie.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Wspólnoty w kościele.

We wtorek spotkanie Franciszkanów Maryi.

W środę rozpoczynamy Różańcem o 17.30.

Pierwszy Czwartek Miesiąca o godzinie 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w plebanii, potem wspólna Msza św. i Adoracja.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca – dzieci z klas 4 rozpoczynają dziewięć Pierwszych Piątków Miesiąca. Adoracja i Spowiedź Święta od godziny 17.00. O 18.00 zakończenie Adoracji i Msza św.

W sobotę Msza św. o godzinie 19.00.

Za tydzień o godzinie 10.00 Msza św. dożynkowa.

Intencję dziękczynną odprawię 16 września o godz. 11.30.

Pamiętajmy o intencjach mszalnych nawet na rok do przodu. Proszę planować jubileusze, rocznice, śluby. Do 20 sierpnia 2019 roku zaplanowałem już wszystkie wydarzenia w parafii.

Za tydzień kolekta inwestycyjna.