Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na ubezpieczenie PZU.

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Dobrego Pasterza.

We wtorek spotkanie Franciszkanów Maryi.

W środę zaczynamy o godzinie 17. 30. A po Mszy św. i Nowennie jedziemy do Nowego Żalna. Około godziny 19.00 będzie nabożeństwo przy kapliczce. Jeszcze raz dziękuję tym wszystkim, którzy poświęcili się i wykonali nową kapliczkę dla Matki Bożej. Bóg zapłać!

 

W Pierwszy Czwartek Miesiąca Msza św. i Adoracja. Zapraszam na godzinę 18.00.

W Pierwszy Piątek Miesiąca Spowiedź Święta od 17.00. Adoracja od 17.00. Zakończenie adoracji o 18.00 i Msza św.

Pierwsza Sobota Miesiąca o godz. 8.00 Msza św. i Adoracja. Około godziny 10.00 wyjadę do chorych.

 

Już dzisiaj informuję, iż 2 września będą u nas gościły Siostry Pasterki z Jabłonowa Pomorskiego. Przywiozą relikwie Bł. Marii Karłowskiej. O godzinie 11.30 będzie uroczyste wprowadzenie relikwii. Dzisiaj również kolejny artykuł związany z Bł. Marią Karłowską w gazetce parafialnej.