Dzisiaj poświęcenie samochodów.

Zebrane ofiary zostaną przekazane na misje święte.

 

W poniedziałek po Mszy św. spotkanie Wspólnoty Dobrego Pasterza.

We wtorek spotkanie Franciszkanów Maryi.

W środę zaczynamy o godzinie 17. 30. Wspomnienie św. Jakuba i św. Krzysztofa.

W czwartek świętych Joachima i Anny.

W sobotę Msza św. o godzinie 17.00.

 

Z wyprzedzeniem zapowiadam, iż 1 sierpnia, w środę, o godzinie 19.00 będzie nabożeństwo przy kapliczce w Nowym Żalnie. Z modlitwą do Maryi rozpoczniemy sierpień. Dziękuję tym wszystkim, którzy poświęcili się i wykonali nową kapliczkę dla Matki Bożej. Bóg zapłać! A Ty Matko Przenajświętsza miej Ich w swej opiece!

 

Za tydzień w niedzielę zapraszam Róże Różańcowe na specjalny Różaniec za rolników i o możliwość zebrania plonów o 9.30, a po Mszy św. o 10.00, proszę o spotkanie w kościele.

 

Proszę odbierać zaświadczenia o wykupie miejsc na cmentarzu.

Proszę dbać o porządek na cmentarzu.

 

Już dzisiaj informuję, iż 2 września będą u nas gościły Siostry Pasterki z Jabłonowa Pomorskiego. Przywiozą relikwie Bł. Mari Karłowskiej. O godzinie 11.30 będzie uroczyste wprowadzenie relikwii. Dzisiaj kolejny artykuł w gazetce parafialnej.