Dziękuję! Dziękuję!! Dziękuję!!!

Tyle dobra, pomocy, życzliwości. Tyle pracy, zaangażowania, troski. Tak bardzo dużo ofiarności i odpowiedzialności.

To jest czas Bożej Chwały w naszym Żalnie.

Cieszę się, że na to wszystko nam osobiście pobłogosławił Ks. Biskup.

Jestem ogromnie wdzięczny za życzenia, które zostały przesłane do świata. Kto jeszcze nie widział nagrania w Internecie niech poprosi córkę, syna, wnuka aby pokazali. Wczoraj już było PONAD 1000 odsłon.

Ofiary składane przy żłóbku są przeznaczone na misje.

Dzisiaj przed kościołem zbiórka na KUL.

Jutro św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W środę św. Młodzianków. A w piątek Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. W Sobotę św. Sylwestra. W niedzielę światowy dzień pokoju i Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

Zapraszam codziennie na Mszę św. wieczorną. Trwajmy w radości i oktawie Bożego Narodzenia. Bądźmy z Jezusem i śpiewajmy kolędy. W środę nowenna. O 16.30 zapraszam na różaniec, Mszę św. i Nowennę.

W Sylwestra Msza św. o godzinie 16.00 zapraszam na Msze św. dziękczynną. Od godziny 15.00 Adoracja. Nabożeństwo zakończy się Nabożeństwem dziękczynnym i przebłagalnym.  Serdecznie zapraszam.

Za tydzień nie ma Mszy św. o godzinie 8.00.

Zapraszam na Mszę św. o godzinie 10.00, 11.30 i 15.00.

Przed każdą Mszą św. Hymn  O Stworzycielu, Duchu przyjdź.

Do zabrania są Pielgrzym, W rodzinie, śpiewniki z kolędami, kalendarze.