II Niedziela Adwentu

Dzień modlitwy i zbiórka przed kościołem na rzecz pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

W biurze parafialnym można zaopatrzyć się w opłatki (składamy za nie dobrowolne ofiary), świece w cenie 6 zł        i książeczki na Adwent w cenie 5 zł.

Dziękuję za obecność na roratach. Niech naszą cnotą będzie wytrwałość.

W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszam wspólnotę modlitewną na spotkanie do plebanii.

Po tym spotkaniu, o 19.00 – zapraszam tych, którzy chcą pomóc w zorganizowaniu Jarmarku. Kto nie będzie mógł          o 19.00 – proszę o kontakt w najbliższym czasie.

We wtorek zapraszam Franciszkanów Maryi.

W środę zapraszam Róże Różańcowe na Różaniec, Mszę św.      i Nowennę o godz. 16.30. Po nabożeństwie spotkanie.

8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

W piątek 9 grudnia młodzież jedzie na pielgrzymkę parafialną do Pelplina.

W niedzielę 11 grudnia, przed naszym kościołem i na terenie wokół plebanii, Jarmark Świąteczny pod hasłem „Pierwsza gwiazdka z nieba”. Informacje na plakatach.

Za tydzień kolekta inwestycyjna na oświetlenie schodów i części przy parkingu. Osobiście zbiorę ofiary.

Dziękuję za naoliwienie dzwonu i za pomoc przy „rehabilitacji”/renowacji serca dzwonu. Grozi nam w każdej chwili „zawał” serca – bardziej wypadnięcie serca. Pękło umocowanie. Naprawa w przyszłym tygodniu.